bazar plastikových modelů

VLOŽIT INZERÁT

Povinné údaje jsou označeny
Charakter inzerce (více informací) :
bezplatná soukromá inzerce
placená komerční inzerce
Oddělení:
Druh inzerátu:
Nadpis inzerátu:
znaků zbývá
Text inzerátu:

znaků zbývá
Cena:
Kč   za odvoz
Postupně lze přiložit až 5 fotografií.
Foto č. 1:

Žádné přiložené foto.

Foto můžete přiložit zde:

(max. velikost souboru s obrázkem 8 MB)
Foto č. 2:

Žádné přiložené foto.

Foto č. 3:

Žádné přiložené foto.

Foto č. 4:

Žádné přiložené foto.

Foto č. 5:

Žádné přiložené foto.

Jméno:
znaků zbývá
Telefon:
znaků zbývá
E-mail:
znaků zbývá
WWW adresa:
znaků zbývá
ICQ:
znaků zbývá
Region:

Heslo:
znaků zbývá
(je potřebné pro úpravu nebo smazání inzerátu)
Heslo podruhé:
znaků zbývá
(pro kontrolu proti překlepu)
Zapamatovat kontaktní údaje.
Souhlas s podmínkami inzerce:
Ano, souhlasím s podmínkami inzerce (stručný výtah z podmínek je v levém sloupci).
   
Vyčkejte, prosím, přijímáme Váš inzerát.
Výtah z podmínek inzerce pro inteligentní uživatele
1. Stránky modelbazar.cz slouží k řádkové on-line inzerci. Soukromá nekomerční inzerce je poskytována zdarma. Komerční řádková inzerce (vysvětlení pojmů) je uživateli povolena pouze po úhradě prostřednictvím SMS platby (více informací).
2. Inzerát má platnost 62 dní. Po uplynutí této doby bude automaticky odstraněn. Uživatel však může inzerát pomocí hesla odstranit dříve.
3. Je zakázáno současné vložení více inzerátů jednoho formálního obsahu a to ani do různých oddělení. Opakované vložení inzerátu stejného obsahu je dovoleno pouze po jeho odstranění (viz bod 2).
4. Je zakázáno vkládat inzeráty, které jsou v rozporu se zákony České republiky. Za obsah inzerce nese veškerou odpovědnost uživatel, provozovatel za obsah inzerce nenese žádnou právní odpovědnost. Je zakázáno vyjadřování osobních názorů (diskuse) a napadání ostatních inzerentů.
5. Prodávající je povinnen uvést všechny vady prodávaného zboží v textu inzerátu. Provozovatel bazaru nenese žádnou právní odpovědnost za uskutečnění obchodu mezi prodávajícím a kupujícím, tuto odpovědnost nese pouze prodávající a kupující.
6. U nekomerčních bezplatných inzerátů je zakázána propagace www stránek, tj. vkládání URL (adres internetových dokumentů) - a to i do obrázků přikládaných k inzerátu. Dále je zakázáno vkládání HTML značek a značek skriptovacích jazyků do inzerátu, je zakázáno jakýmkoliv způsobem narušovat chod serveru.
7. Uživatel, který závažným způsobem poruší podmínky inzerce, může být provozovatelem bez předchozího varování umístěn na černou listinu, čímž mu bude znemožněno další využívání služeb tohoto serveru.
Podmínky inzerce
Úplné znění podmínek inzerce naleznete zde.
1. Nadstandardní služby slouží ke zvýhodnění pozice Vašeho inzerátu (tedy jeho posunutí nahoru ve výpisu inzerátů = TOP) anebo ke zvýraznění inzerátu žlutou barvou (případně k zaplacení komerčního inzerátu).

2. První TOP posouvá inzerát dopředu o 10 dní, druhý o 9 dní, třetí o 8 dní, ... (každý další o den méně), desátý a další o 1 den. TOP se sčítá a samozřejmě funguje od aktuálního data do budoucna, nikoliv zpětně do minulosti. Když provedete vícenásobný TOP, získáte tak vyšší pozici pro Váš inzerát!

Příklad: Použil(a) jste funkci TOP. Váš inzerát nepředstihne žádný z ostatních normálních neTOPovaných inzerátů po dobu 10 dnů od použití této služby (máte TOP 1x). Uděláte-li další TOP, posunete Váš inzerát o dalších 9 dní dopředu (budete mít TOP 2x).

3. Ceny služeb naleznete v ceníku.

4. Požadovanou službu je možné zaplatit 3 způsoby:
a) přes SMS
b) jednorázovou platbou
c) poukázkou/poukázkami
(nakoupenými předem)

Online platby přijímáme přes internetbanking z Vašeho účtu u Komerční banky (Mojeplatba), Raiffeisenbank (ePlatby) anebo mBank (mPeníze), dále platebními kartami VISA, VISA ELECTRON a MasterCard. Z jakékoliv banky je převod peněz klasickým bankovním převodem automaticky realizován během následujícího pracovního dne. Majitelům účtu PayPal je také k dispozici jejich oblíbená platební metoda.
ePlatby Bankovní převod Mojeplatba
VISA, MASTERCARD Ikona mPeníze PayPal
5. Kde začít? Přímo na Vašem inzerátu: menu v jeho pravém dolním rohu -> TOP/zvýraznění inzerátu
Doplňující informace
I. Inzeráty v bazaru jsou řazeny podle data "zvýhodnění do" sestupně (od nejnovějšího k nejstaršímu), dále pak podle počtu TOP sestupně (od nejvyššího TOP k nejnižšímu pokud se data zvýhodnění shodují) a nakonec podle data vložení inzerátu (nikoliv změny) sestupně.

II. Službou TOP nelze datem "zvýhodnění do" překročit platnost inzerátu, která je maximálně 62 dní. Zvýraznění inzerátu (žlutou barvou) zůstane po celou dobu jeho platnosti, tzn. 62 dní. TOP a zvýraznění inzerátu lze samozřejmě kombinovat.

III. Počet inzerátů, které lze podat zdarma, je omezen dle oddělení bazaru. Avšak inzerátů, které zvýhodníte některou z nadstandardních služeb anebo komerčních placených inzerátů můžete vložit libovolný počet.

IV. Úhrada služby zvýhodnění (TOP) anebo zvýraznění inzerátu (žlutou barvou) není platbou za komerční inzerci.

POZOR!!!
Začínají se objevovat odpovědi na vámi prodávané zboží posílané přes automatický překladač (tedy velmi podivnou češtinou) od podvodníků z ciziny, což je klasika, o které si více informací můžete přečíst
například zde.
NA TAKOVÉTO ZPRÁVY DOPORUČUJEME VŮBEC NEREAGOVAT.
Tip
VÍTE ŽE...
pokud máte v úmyslu TOPovat nebo zvýraznit více Vašich inzerátů, můžete si předem zakoupit POUKÁZKY a získáte několik výhod:
1. provedete pouze jednu platbu namísto několika
2. můžete získat slevou až 50% oproti SMS platbě
3. poukázky můžete uplatnit ihned po zakoupení a příště už je jejich použití okamžité!

ZÍSKAT POUKÁZKY »


Přidejte si stránky modelbazar.cz do svých Oblíbených / Favorites / Bookmarks záložek. Uděláte to jednoduše stiskem <CTRL><D>.

A ještě jeden tip: pokud se Vám modelbazar.cz líbí, řekněte o něm svým známým :-)
Ikonka
Pokud se Vám stránky modelbazar.cz líbí, můžete na Vaše stránky umístit ikonku jako odkaz. Jak to udělat?
modelbazar.cz

Copyright modelbazar.cz 2020, všechna práva vyhrazena.